سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه

از نظر طول سینی کابل گالوانیزه هم بصورت نرمال در طول 2 متر موجود می باشد و بصورت سفارشی 3 متری هم قابل تولید می باشد.عمق سینی کابل گالوانیزه هم به طور معمول 4 سانت می باشد و بصورت سفارشی هم در عمق های دیگر ساخته می شود.ضخامت ورق سینی کابل ها از ورق 1، 1.25، 1.5و 2 میلیمتر ساخته می شود.
نوع آبکاری سینی کابل گالوانیزه بسته مکان مصرف آن در جاهای خشک از ابکاری سرد و در مکان های دارای آب و هوای شرجی از آبکاری گرم استفاده می شود.تعداد خم در سینی کابل گالوانیزه بصورت نرمال 4 خم بوده و در صورت سفارش 6 خم هم تولید می شود.

 

 

سینی کابل گالوانیزه

ساپورت این سینیها برای نگهداری سینیهای کابلها بر روی دیوار از این وسیله استفاده می شود.زانو این سینیها در گوشه های دیوار ها جهت کج شدن مسیر سینیها از این وسیله استفاده می شود.
سه راهی این سینیها برای انشعاب سینیهای کابل از یک مسیر به دو مسیر استغاده می شود.چهار راهی این سینیها برای ارتباط 4 مسیر باهم یا همان تقاطع 4 راهی در سینی کابل گالوانیزه از این وسیله استفاده می شود.
تبدیل این سینیها برای ارتباط دادن دو عدد از این سینیها در ابعاد متفاوت به هم از این وسیله استفاده میشود.نردبان این سینیها برای هدایت این کابلها از ارتفاعی به ارتفاع دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.ساپورت این سینیها برای نصب سینیها بر روی دیوار و یا سقف استفاده می شود،ساپورت این سینیها را پایه سینیهای کابلها و یا نگهدارنده سینیهای کابل نیز می نامند.

 

دلیل تولید انواع سینی کابل گالوانیزه گرم و سر

در مناطق مرطوب مانند شمال و جنوب کشور از نوع آبکاری گرم این سینی ها استفاده می شود که به اختصار نحوه تولید آن به این گونه است که ورق های گالوانیزه روغنی و یا سیاه بعد از برش کاری و عملیات پاسخ ( به منظور هوا رسانی و… یا رد کردن بست های کمربندی از داخل سوراخ ها برای مرتب کردن و دسته بندی رشته های کابلهای زیبایی و مرتب شدن سینیها با دستگاه CNC انجام می شود. ) در وان های آبکاری که از قلع و روی تشکیل شده به اصطلاح دیپ Deep می شوند.
درب این سینی ها در روی سینی های کابلها قرار میگیرد و به منظور زیبایی و محافظت بیشتر از کابلهای داخل سینیها استفاده می شود.رابط سینی کابل گالوانیزه در انتها و ابتدایاین سینی ها قرار میگیرد و وظیفه اتصال بین دو عدد از این سینیها را به عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی