انواع بست کمربندی

انواع بست کمربندی :

این نوع بستها استفاده فراوانی بصورت حرفه ای و غیرحرفه ای در زندگی ما دارند، بست کمربندی  چند کاره ، به صرفه و دارای کاربری آسان برای استفاده هستند.

 

بست کمربندی رنگی

موارد استفاده بست کمربندی پلاستیکی:  

جداسازی کابلها به منظور استحکام بخشیدن به کابلها و مقاوم نگاه داشتن آنها در تکانها (بخصوص در سایتهای فشار قوی) ، نظم بخشیدن به اتصالات برقی و باکسها و بویژه در محفظه هایی با فضای کم  البته فراموش نشود که بستهای کمربندی قابلیت استفاده برای جداسازی سایر ابزارها را نیز به شما میدهد.

مدلهای متفاوتی را برای این بستها میتوان نام برد ولی همه ی مدلها عموما دارای ظاهر مشابه هستند :

یک رشته ی باریک پلاستیکی با بدنه دارای دندانه که در یک سمت خود یک حلقه ی و در سر دیگر یک لبه ی پیکانی دارد که با وارد کردن سر پیکانی درون حلقه این بست را قفل و محکم کرد. بستهای کمربندی پلاستیکی قفل شونده قابلیت تحمل دمای 40 تا 85 درجه ی سانتی گراد را دارا میباشند و در رنگهای متنوعی قابل عرضه هستند .

طراحی کلاهک یا سر این بستها برق در برابر کشش بالا و فشار و قدرت لازمه را دارا میباشد بنابراین به راحتی قابل استفاده جهت هر چه محکم بستن کابهای نازک میباشد.نوک پیکانی بستهای کمربندی پلاستیکی به راحتی اجازه ی عبور بستها را از میان رشته کابلها و لوله ها میدهد .

 

                                                                    تصویر بست کمربندیبست کمربندی ساده

 رنگهای متفاوت بست کمربندی پلاستیکی برق قابلیت مجزا کردن کابلهای متفاوت را به شما میدهد و به مشابه ی یک سیستم کدینگ عمل کرده که اجازه ی شناسایی رشته معیوب کابل را با سرعت بیشتری به شما میدهد.

در این نوع بستها تنها روش باز کردن کابلها چیدن و قطع کردن بستهای کمربندی پلاستیکی برق میباشد . معمولا برای بستن این نوع بستها از دست استفاده میشود ولی تصور کنید شما ملزم به بستن صدها و یا هزاران بستها  هستید ! در این صورت از “تفنگ بستهای کمربندی ” استفاده میشود .

که این ابزار به خوبی بست کمربندی را تا اندازه ی مورد نظرشما تنگ کرده ، فشرده میسازد و اضافات بستها را که موجب آسیب دست و یا کابل برق میشود قطع میکند. و البته با این ابزار شما در نیروی انسانی و زمان صرفه جویی خواهید کرد .

جدول قیمت بست کمربندی تابان پارس

سایز ضخامت رنگ بندی قیمت (ریال)
10 سانتی متری 2.6 سفید – مشکی – شیری 45.000
20 سانتی متری 4.8 سفید – مشکی – شیری 103.000
30 سانتی متری 4.8 سفید – مشکی – شیری 215.000
40 سانتی متری 7.6 سفید – مشکی – شیری 413.000

لیست قیمت بست کمربندی NSS-KSS-YY-ECO

قیمت بستهای کمربندی  

انتخاب سیستم چفت و بستهای کمربندی مناسب مکانیکی یکی از مهمترین مراحل در هم ریختن کمربند است. اتصال دهنده مکانیکی استحکام و دوام را با نصب سریع و آسان برای گزینه کوتاه مدت با کیفیت و کوتاه ترکیب می کنند.برای تصفیه نتایج خود از فیلترهای سمت چپ استفاده کنید و سیستم اتصال دهنده کمربند مکانیکی را که به بهترین وجه مناسب برنامه شما است پیدا کنید.اتصال دهنده کمربند نوار نقاله یک گزینه تعمیر کمربند هوشمند در زمان کوتاه بودن است و نیاز به حرکت دارید.  طیف گسترده ای از اتصال دهنده مکانیکی را تأمین می کند تا کمربند شما را در اسرع وقت به کار ببرد.انتخاب صحیح سیستم اتصال دهنده کمربند مکانیکی بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا کمک در انتخاب بهترین بستها برای کمربند و برنامه خود ، جهت اطلاع از قیمت بستها با شرکت تابان پارس تماس بگیرید.

اتصال دهنده بستهای کمربندی استاپ در نوارهای یک تکه ساخته شده و دارای قطعات اولیه از پیش درج شده برای نصب آسان تر است که به عنوان اتصال دهنده فلزی برای انشعابات کمربند صنعتی مقاوم در برابر سایش قوی نصب شده سریع و آسان تا 200 P.I.W رتبه بندی حمل و نقل غذاهای دریایی ، مواد بسته بندی شده ، بازیافت ، دست زدن به چمدان و سایر کاربردهای حمل مواد سبک توسط تولیدکنندگان HIC Universal هند از بستن این نوع بستها آماده به سنگاپور ، موریس ، تایلند ، زیمبابوه ، کنیا ، نیجریه ، الجزایر ، آمریکا ، ترکیه ، امارات ، سریلانکا ، میانمار ، روسیه ، ویتنام ، انگلیس ، چین ، ژاپن ، اتحادیه اروپا.

ابزار اتصال دهنده


ابزارهای اتصال دهنده بستهای کمربندی ، برای اتصال به حداکثر استحکام و ماندگاری ، از اتصال محکم و به درستی تنظیم شده برخوردار هستند. آنها همچنین وظیفه تعبیه بستها را تا 80٪ سرعت می بخشند.