قیمت لوله پی وی سی برق در تهران

قیمت لوله پی وی سی برق در تهران انواع مختلفی دارد جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

برای کسانی که هربار که با لوله کشی کار کرده اند ، صرف کرده اند ، پس احتمالاً قبلاً با وسایل پی وی سی آشنا شده اید. از اینها برای تولید یک مهر و موم محکم در بین دو لوله استفاده می شود. علاوه بر این آنها به لوله های قابل دسترسی اجازه می دهند تا در زمان دیگری تغییراتی ایجاد کنند. بدون یک ، اتصال دو لوله پلاستیکی تقریباً غیرممکن است. آنها عنصر مهم هر پروژه لوله کشی هستند.

برای مطالعه بیشتر در مورد کلید و پریز لمسی روی لینک سبزرنگ کلیک کنید.

قیمت لوله پی وی سی برق در تهران

در این مقاله می خواهیم به قیمت لوله پی وی سی برق در تهران بپردازیم قیمت لوله پی وی سی برق در تهران را در جدول زیر به صورت تقریبی بیان کرده ایم برای اطلاع دقیق تر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با ما تماس بگیرید .

ردیفنوع لوله پی وی سی برققیمت لوله پی وی سی برق در تهران
۱  لوله پی وی سی برق  سایز ۱۳/۵ وزن ۹۰۰ گرمی هر شاخه ۶ متری ۲۴۰۰۰ ریال
۲ لوله پی وی سی برق  سایز ۱۳/۵ وزن ۱۰۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۲۶۵۰۰ ریال
۳ لوله پی وی سی برق  سایز ۱۳/۵ وزن ۱۲۰۰ گرمی هر شاخه ۶ متری ۲۹۵۰۰ ریال
۴لوله پی وی سی برق سایز ۱۳/۵ وزن ۱۵۰۰ گرمی هر شاخه ۶ متری ۴۲۵۰۰ ریال
۵ لوله پی وی سی سمنان سایز ۱۳/۵ با مهر استاندارد و ایزو وزن ۸۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۶۵۰۰۰ ریال
۶ لوله پی وی سی سمنان سایز ۱۳/۵ با مهر استاندارد و ایزو وزن ۹۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۷۳۰۰۰ ریال
۷ لوله پی وی سی سمنان سایز ۱۳/۵ با مهر استاندارد و ایزو وزن ۱۰۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۸۰۰۰۰ ریال
۸ لوله پی وی سی سمنان سایز ۱۶ با مهر استاندارد و ایزو وزن ۱۰۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۸۰۰۰۰ ریال
۹ لوله پی وی سی سمنان سایز ۱۶ با مهر استاندارد و ایزو وزن ۱۲۰۰ گرمیهر شاخه ۶ متری ۹۷۰۰۰ ریال

این جدول لیست قیمت لوله پی وی سی برق در تهران به طور تقریبی می باشد جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با ما در تماس باشید.

بهترین قیمت لوله پی وی سی برق در تهران 

 لوله پی وی سی برق در تهران  انواع های مختلفی دارد که نسبت به قیمت لوله پی وی سی برق در تهران متفاوت میباشد حتما با ما در ارتباط باشید .

قیمت لوله پی وی سی برق در تهران ارزان 

قیمت لوله پی وی سی برق در تهران  نسبت به رقبا بسیار ارزان میباشد حتما با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید تا از نظر قیمت لوله پی وی سی برق در تهران  اطلاع کسب کنید

ویژگی های لوله پی وی سی برق

لوله های پی وی سی نوعی لوله همه کاره است که لوله کشی مدرن را انجام داده است. PVC را می توان برای زهکشی ، فاضلاب یا لوله های هواکش استفاده کرد ، اما برای آبرسانی مناسب نیست ، در این حالت از لوله مسی بیشتر استفاده می شود. PVC مخفف پلی وینیل کلراید است که ترکیبی است که برای مقاومت و دوام طراحی شده است. این ماده در برابر مواد خورنده ای موجود در پاک کننده ها و سایر مواد شیمیایی خانگی و همچنین در برابر آب های سخت و نرم مقاوم است. در برابر نشت مقاومت می کند و برق ندارد. به همین دلایل انتخاب لوله کشی مدرن و جایگزینی لوله کشی قدیمی است.همه عوامل در قیمت لوله پی وی سی برق در تهران  تاثیر دارد.

اندازه لوله پی وی سی برق

اندازه های مختلف ، طول و قطرهای مختلف پی وی سی وجود دارد. لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که درون یکدیگر قرار بگیرند و با سیمان حلال ثابت شوند. لوله های PVC با قطر داخلی آنها اندازه گیری می شوند. کوپلینگ اصطلاحی است که برای توصیف اتصال بین دو قطعه لوله PVC بکار می رود ، به ویژه هنگامی که آنها بدون زاویه به هم وصل شوند. اتصالات می توانند درجه های مختلفی داشته باشند ، به طور معمول آنها ۲۲ ، ۴۵ ، ۶۰ و ۹۰ درجه هستند. پیوند زاویه دار معمولاً آرنج نامیده می شود. جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

نصب لوله پی وی سی برق

در هنگام نصب لوله های PVC حتماً از لباس محافظ چشم و ماسک استفاده کنید. با استفاده از اره دستی PVC برش بزنید و سپس از ابزار حاشیه زدایی یا نوک اره استفاده کنید تا لبه های زبر مخصوصاً از داخل لوله جدا شود. لوله ها را در کنار هم قرار دهید تا قبل از استفاده از سیمان حلال از مناسب بودن آنها اطمینان حاصل شود. دقیقاً مشخص کنید که لوله ها به هم وصل می شوند ، به محض اینکه سیمان را بکارید باید سریع عمل کنید.همه عوامل در قیمت لوله پی وی سی برق در تهران  تاثیر دارد.

وسایل جانبی

وسایل جانبی همچنین به شما امکان می دهد اتصالات و آرنج هایی را درون لوله کشی خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، یک اتصالات آرنج می تواند به شما اجازه دهد لوله کشی خود را در حدود ۹۰ سطح تبدیل کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از اتصالات سه راهی به چندین لوله بپیوندید. بنابراین ، لامپ ها فقط لوله ها را وصل نمی کنند. علاوه بر این آنها به شما اجازه می دهند لوله کشی خود را از قبل برنامه ریزی کرده و آن را در خانه خود جا دهید. جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

انواع وسایل

هنگام جستجوی وسایل ، باید اصطلاحات اساسی را بدانید. انواع اساسی وسایل اساسی و همچنین اختصارات آنها. دانستن آنها روند خرید شما را ساده تر می کند.

* لغزش – اتصالی بپوشید که قطعاً باید در موقعیت چسبانده شود. ملزومات اساسی معمولی ترین وسایل ساخته شده برای ساختن لوله از داخل لوله است که در جای خود با چسب سیمانی قفل شده است.

* MIPT – مخفف حلقوی لوله آهنی نر. این می تواند یک اتصالات رشته ای با داشتن پایان مرد باشد. اینها برای اتصال به هر مورد PVC با پایان FIPT ساخته شده اند.

* FIPT – اختصار لوله های آهنی زنان. این می تواند یک اتصالات نخی با داشتن پایان زنانه باشد. اینها برای اتصال به هر مورد PVC با پایان MIPT ساخته شده اند.

* SPIG – اختصار Spigot. اینها ابعاد مشابهی دارند زیرا لوله اندازه یکسان است. آنها به جای اینکه این موضوع را مثل یک لغزش بدانند ، قطعه قلاب را قرار داده اند. از آنجا که سیم پیچ ها به دلیل لوله قطر مشابهی دارند ، برای اتصال ۲ با یکدیگر باید از یک لوله PVC ناخوشایند استفاده کنید. برای این نوع اتصالات به چسب احتیاج دارید.

نکات خرید لوله پی وی سی برق

هنگام جستجوی وسایل پی وی سی ، ابتدا باید با دقت هر پروژه را سازماندهی کنید. قبل از شروع خرید بدانید چه نوع وسایل مورد نیاز شما نیاز است ، بنابراین دیگر وقت و پول خود را برای خرید وسایل مورد نیاز خود نمی گذرانید. اگر لوله های خود را دارید ، این ممکن است آسان باشد. اگر این کار را نکردید ، سعی کنید تصویری از آنچه باید انجام دهید و انواع لوله هایی را که استفاده می کنید ، در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین محصولات را خریداری کنید. همچنین ، تأمین کننده ای را انتخاب کنید که بازده را بپذیرد ، بنابراین در صورت سفارش موارد نادرست ، به محصولاتی که نمی توانید از آنها استفاده کنید ، گره خورده است. با یکی از این نکات ، شما باید این توانایی را داشته باشید که وسایل PVC خود را به راحتی دریافت کنید.

مقاومت لوله پی وی سی برق در برابر خوردگی

خوردگی در لوله ها به دلیل قرار گرفتن در معرض رطوبت آنها یا در اثر واکنش های الکتروشیمیایی ناشی از اسیدها و انواع دیگر مواد ایجاد می شود. PVC بودن غیررساننده برق در برابر خوردگی ناشی از واکنشهای الکتروشیمیایی است. بنابراین لوله های پی وی سی بدون نیاز به پوشش های محافظ نصب می شوند. جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

مقاومت لوله پی وی سی برق  در برابر حرارت

PVC در برابر هدایت حرارتی مقاوم است و این باعث می شود لوله های ساخته شده از PVC برای کاربردهای مقاومت حرارتی ایده آل باشند. این خاصیت همچنین باعث می شود لوله های PVC برای مصارف عایق مفید باشند. لوله های ساخته شده از PVC به راحتی آتش نمی گیرند و برای برنامه های کاربردی در مناطق در معرض آتش سوزی بی خطر هستند. این لوله ها می توانند درجه حرارت تا ۱۴۰ درجه فارنهایت را تحمل کنند.همه عوامل در قیمت لوله پی وی سی برق در تهران  تاثیر دارد.

مقاومت لوله پی وی سی برق در برابر مواد شیمیایی

این کیفیت لوله های ساخته شده از PVC باعث می شود که آنها در کاربردهای کشاورزی محبوب شوند ، زیرا تحت تأثیر خاک و کود قرار نمی گیرند. به دلیل مقاومت این لوله ها به مواد شیمیایی ، از آنها به عنوان پوشش محافظ برای لوله های فلزی استفاده می شود.

سبک وزن بودن لوله پی وی سی برق

لوله های ساخته شده از PVC از نظر وزن بسیار کم هستند و قابلیت حمل و نصب با سهولت را دارند. علاوه بر این ، حداقل انتظار می رود که این لوله ها باعث ایجاد هر نوع آسیب در حین نصب شوند. نصب کم هزینه دیگر مزیت دیگری است که باعث می شود لوله های PVC برای تعداد زیادی از کاربردها ترجیح داده شود.

لوله پی وی سی

لوله های پی وی سی ساخته شده از مواد پلاستیکی و وینیل ، با دوام ، سختی در برابر صدمات ، ماندگار و ماندگار نیستند و به مرور زمان زنگ نمی زنند ، پوسیدند و نمی پوشند. برای این ویژگی های پر جنب و جوش ، چنین لوله هایی بیشتر در سیستم های آب ، سیم کشی زیرزمینی ، خطوط فاضلاب و مناطق دیگر استفاده می شود. ثابت شده است که این نوع لوله ها برای سیستم های آبیاری مؤثر است و از آن زمان به عنوان یک وسیله مقرون به صرفه و قابل اطمینان برای لوله کشی آب در نظر گرفته شده است. سطح صاف لوله پی وی سی نیز در برابر آلودگی باکتری ها مقاوم است و از این رو بسیاری از شرکت های آب برای سیستم های خود به این لوله ها اعتماد می کنند تا آنها را از آلودگی دور نگه دارند.

کاربرد های لوله پی وی سی

تعدادی لوله پی وی سی به طور گسترده ای برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده می شود. اینها همچنین یک ماده مناسب برای گلخانه ها ، زمین های بازی کوچک منزل ، مبلمان ، قاب های اسباب بازی استخر ، اسلحه های کف ، لوازم جانبی کامیون های سفارشی یا حتی مجموعه های بزرگ ساختمان برای کودکان است. این لوله ها به دلیل اصلاح کننده ها و تثبیت کننده های ضربه ای ، مواد محبوب در قاب های پنجره و درب هستند. لوله های پی وی سی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

لوله های آب PVC- لوله های PVC بزرگتر در حمل آب شیرین از تصفیه خانه ها به منازل و مشاغل استفاده می شوند. لوله های PVC کوچکتر در توزیع آب به غرق ها ، دوش ها و سایر وسایل مورد استفاده قرار می گیرند. جهت اطلاع بیشتر از قیمت لوله پی وی سی برق در تهران با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.