لوله pvc برق

بیشترین استفاده آن در ساختمان سازی می باشد چون پی وی سی ارزان بوده و به سادگی سرهم بندی می شود . لوله های پی وی سی برق بسیار بادوام و مقاوم در برابر مواد خورنده، حلالها، مواد شیمیایی و زنگ زدگی می باشند. بسیار سبک بوده و اتصال آنها از طریق چسب و اتصالات اورینگی به سادگی صورت می پذیرد

لوله های پی وی سی بسیار بادوام و مقاوم در برابر مواد خورنده ، حلالها ، مواد شیمیایی
و زنگ زدگی می باشند. بسیار سبک بوده و اتصال آنها از طریق چسب و اتصالات اورینگی
به سادگی صورت می پذیرد، نسوز و غیر قابل اشتعال می باشند. لوله پی وی سی برق
یکی از ارزشمند ترین محصولات صنعت پتروشیمی می باشد .

نسوز و غیر قابل اشتعال می باشند. لوله های پی وی سی به جهت سبک بودن و نصب آسان در سالهای اخیر توانسته اند جای بسیاری از مصالح ساختمانی گذشته را بگیرند.

مزایای لوله های برق پی وی سی

1- مقاومت بالای لوله پی وی سی در برابر خوردگی
2- مقاومت بالای لوله ها در برابر آتش
3- انعطاف پذیری والاستیسیته بسیار بالای این لوله ها
4- مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و اسید و بازها
5- وزن سبک و استحکام بالای لوله
6- مقاومت بالای این لوله در برابر ساییدگی
7- کمترین مقدار جذب آب
8- صیقلی بودن سطح لوله

پی وی سی برق

تا در ساخت و تولید انواع سیم و کابل (عایق الکتریسیته و برق) و لوله مورد استفاده قرار گیرد. زمانیکه آتش یا منبع حرارتی از PVC دور می شود خود بخود خاموش میشود این ویژگی در رابط با پلی اتیلن صدق نمی کند نسوز بودن PVC باعث شده تا یکی از بی خطرترین پلیمرها به شمار برود.

غیر قابل اشتعال بودن لوله PVC

زمانیکه PVC در معرض شعله قرار می گیرید گاز HCL آزاد میکند و از آنجاییکه گاز HCL سنگین تر از O2 (هوا) می باشد از رسیدن هوا به شعله جلوگیری می کند به این ترتیب مقاومت بالای PVC در برابر آتش که یکی از ویژگی های منحصر به فرد محسوب می گردد این امکان را داده است

سایر ویژگی های لوله های پی وی سی (PVC)

قیمت لوله پی وی سی برق نسبت به سایر لوله ها باعث شده تا صرفه جویی اقتصادی از نظر هزینه های حفاری ، حمل و نقل و نصب ایجاد گردد. سبک هستند در نتیجه حمل و نقل این لوله ها آسان و به راحتی صورت می پذیرد نصب لوله های پی وی سی PVC به سادگی و سریع با استفاده از چسب و یا اتصالات اورینگی صورت می پذیرد.

البته باید توجه داشت که استفاده از pvc تا حد خیل زیادی غیر قابل اشتعال بوده و بهتر است برای محیط های خاص و شرایط کاری ریسکی، از لوله فولادی برقی استفاده شود.

 

مقاومت شیمیایی بالای لوله PVC

این پلیمر مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی و روغن ها دارد PVC در برابر بسیاری از الکل ها ، روغن ها و مواد نفتی غیرآروماتیک مقاوم است. این ماده همچنین در برابر اکثر خورنده ها نظیر اسیدهای غیرآلی، بازها و نمک ها مقاوم است.

عدم آلایندگی لوله PVC

عدم ایجاد آلایندگی در محیط زیست و در برابر رشد باکتری پایدار می باشند.

لوله pvc برق

لوله pvc برق
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی