لوله پی وی سی برق

لوله پی وی سی برق

لوله پی وی سی برق این لوله( لوله PVC ) یکی از انواع لوله های برقی است که جهت عبور دادن انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه جهت انتقال خطوط برق از لوله های برقی استفاده می شود که می توانند به عنوان پوشش دهنده هادی برق از صدمه دیدن سیمکشی های برقی جلوگیری نمایند و در عین حال وظیفه دارند تا از آسیب دیدن افراد در اثر تماس مستقیم با سیم ها و کابل ها جلوگیری به عمل آورند.

لوله PVC

لوله PVC برق جز معروفترین لولهای برق می باشد که برای انتقال سیم وکابل برق  قابل استفاده هستند. لاین لوله ها بادوام و دارای عمر بالا می باشد و مستحکم و به آسانی صدمه نمی بیند و دارای نصب آسان هستند در برابر مواد شیمیایی و مواد خورنده ، زنگ زدگی و حلال ها مقاوم می باشند. لوله های پی وی سی با دوام بوده و پس از عمر طولانی حدود 50 تا 70 سال می توانند مجدد بازیافت شوند و به لوله پی وی سی تبدیل گردند.

 

PVC pipe

لوله PVC

واقع شوند که امروزه در دسته تجهیزات برقی مورد نیز هر ساختمان قرار می گیرند
و این قابلیت را دارند که در کف یا روی دیوار نصب گردند و مسیری را جهت عبور دادن
سیم ها و کابل ها فراهم آورند. انواع لوله برق PVC از جنس پلاستیک با کیفیت
و سخت ساخته شده اند که در ساختار شیمیایی آنها نرم کننده و روان کننده ها
به کار رفته است بنابراین این محصولات در مقایسه با لوله برقی فلزی دارای وزن
سبک تر می باشد و کاربرد گسترده ای دارد.

جنس لوله و کاربرد آنها

لوله PVC لوله های برق در جنس های مختلفی تولید می شوند که انتخاب نوع و کیفیت آنها به کاربرد مورد نظر مشتریان بستگی دارد. این لوله دارای بدنه ای از جنس عایق با دوام می باشد که به دلیل غیر قابل اشتعال و ارزان بودن در صنعت ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد. انواع لوله و اتصالات مانند لوله PVC برق می توانند در ساختمان های تجاری ، اداری ، مسکونی ، صنعتی ، ورزشی و غیره مورد استفاده

جدول سایز و ضخامت لوله pvc و upvc

 

جدول سایز و ضخامت لوله pvc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی