کلید نستک

کاربردهای مختلف کلید هوشمند

کلیدهای هوشمند نستک شامل محدوده ی وسیعی از کاربردها مثل کلیدهای روشنایی مختلف،(مدل ۱تا ۴ پل، تبدیل، ترکیبی، صلیبی) شاسی زنگ، کلیدهای کنترل پرده و ترموستات برای تنظیم دما است.

نستک کليدهای هوشمند متنوعی توليد میکند که مناسب طراحی فضاهای داخلی به شکلی مدرن و شيک هستند. صفحه ی بيرونی کليدهای نستک از شيشه ی کريستالی حرارت ديده با کيفيت بالا ساخته شده و رنگبندی گوناگونی دارد.

1.سامانه ی کنترل بی سيم

هر کليد هوشمند نستک را به دو صورت میتوان کنترل کرد؛ يا مستقيما با يک دستگاه کنترل از راه دور راديویی که با فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز کار میکند يا از طريق اينترنت و برنامه ی ويژه ی گوشی و تبلت با اتکا به يک واسطه ی مبدل سيگنال های وایفای به RF.

3.قابليت لمسی کامل

قابليت لمس صفحه ی حساس کليد به طور کامل با اتکا به طراحی مدار های لمس خازنی در کليد های هوشمند نستک پيشبينی شده است. برای اين کار به کمترين فشار و اشاره ی انگشت روی صفحه ی
شيشه اي کليد نياز است.

4.صفحه ی شيشه ای از جنس کريستال حرارت ديده

با استفاده از صفحه ی شیشه ای از جنس کریستال حرارت دیده با ضخامت 4 ملیمتر و با رنگبندی متنوع، نه تنها به کلید های هوشمند نستک جلوه ای زیبا و درخشنده پیدا میکنند که نمایی بسیار مقاوم و ضدخش دارند.

5 .جلوگيری از جرقه

جلوگيری از عبور ناگهانی و شديد جريان الکتريکی در مدارهای الکتريکی کليدهای هوشمند نستک سبب میشود تا جرقه زدنی رخ ندهد. به اين ترتيب، برای استهلاک و کاهش عمر مفيد قطعات و اتصالات درونی مدارها نبايد نگران بود.

کلید نستک - تابان پارس

6.نشانگرهای ديودی RGB قابل تنظيم

اين امتياز در انواع کليدهای هوشمند نستک پيشبينی شده تا بتوان نور پس زمينه ی نشانگر های ديودی را در طيف RGB مناسب هر سليقه و همآهنگ با هر سبکی در طراحی تنظيم کرد.

بازگشت به زمانه ی کلاسيک!

کادرهای کريستالی نستک اين فرصت را پيش رو می نهد تا مکانيزم های مکانيکی متفاوت را بتوان در همآهنگی کامل با کليدهای هوشمند نستک نصب کرد و به کار برد.

1 .ساخته شده از شيشه ی کريستالی حرارت ديده

جنس باکيفيت و منحصر به فرد کادرهای نستک کاملا مقابل ضربه مقاوم است و خاصيت ضدخش دارد.

2 .برخوردار از رنگبندی متنوع

طراحی کادرهای نستک با در نظرگيری طيفی چند رنگ اين امکان را فراهم می آورد تا به راحتی بتوان آنها را متناسب با هر سليقه و سبکی در طراحی داخلی انتخاب و نصب کرد.

کلید نستک - تابان پارس

3 .سازگار با مکانيزم های مختلف

کادرهای کريستالی نستک که در انواع تک خانه و چندخانه ساخته میشوند، با گونه های مختلف مکانيزم های مکانيکی که کاربردهای متفاوتی دارند، قابل استفاده اند. اين مکانيزم ها میتوانند شامل انواع کليد های چند پل، پريز های دو شاخه، تلفن، شبکه، آنتن و … بشوند. اين کادرها کاملا همآهنگ با انواع کليدهای هوشمند نستک قابل نصب و استفاده اند.
شرکت تابان پارس با بهره گیری از توانایی و تجربیات مدیران ارشد خود و با بکار گیری فوق هوشمند ترین تجهیزات مهندسی در راستای طراحی ، تولید و اجرای پروژه های برق صنعتی و ساختمانی فعالیت خود را آغاز نموده است .. هم اکنون با افتخار محصولاتی را در زمینه صنعت برق از جمله : انواع تابلوهای برق ، سینی کابل ، اتصالات و سیستم های نگهدارنده سینی کابل ، نردبان کابل ، انواع لوله ی فولادی برق و دیگر تجهیزات برقی نظیر لوله های pvc و upvc برق را عرضه نموده ایم تا بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان را جلب بنماییم .. لذا شرکت تابان پارس با فراهم نمودن این تجهیزات ، تلاش بر ارتقاء سطح کیفی محصولات دارد .

Nestech Catalogue 2020 FA

Tags
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی