انواع بست کمربندی

  انواع بست کمربندی :

 بست  های کمربندی استفاده فراوانی بصورت حرفه ای و غیرحرفه ای در زندگی ما دارند، بست کمربندی  چند کاره ، به صرفه و دارای کاربری آسان برای استفاده هستند.

موارد استفاده بست کمربندی پلاستیکی:  

جداسازی کابلها به منظور استحکام بخشیدن به کابلها و مقاوم نگاه داشتن آنها در تکانها (بخصوص در سایتهای فشار قوی) ، نظم بخشیدن به اتصالات برقی و باکسها و بویژه در محفظه هایی با فضای کم  البته فراموش نشود که بست کمربندی قابلیت استفاده برای جداسازی سایر ابزارها را نیز به شما میدهد.

مدلهای متفاوتی را برای این بستها میتوان نام برد ولی همه ی مدلها عموما دارای ظاهر مشابه هستند :

یک رشته ی باریک پلاستیکی با بدنه دارای دندانه که در یک سمت خود یک حلقه ی و در سر دیگر یک لبه ی پیکانی دارد که با وارد کردن سر پیکانی درون حلقه بست کمربندی را قفل و محکم کرد. بست کمربندی پلاستیکی قفل شونده قابلیت تحمل دمای 40 تا 85 درجه ی سانتی گراد را دارا میباشند و در رنگهای متنوعی قابل عرضه هستند .

طراحی کلاهک یا سر بست کمربندی برق در برابر کشش بالا و فشار و قدرت لازمه را دارا میباشد بنابراین به راحتی قابل استفاده جهت هر چه محکم بستن کابهای نازک میباشد.نوک پیکانی بست کمربندی پلاستیکی به راحتی اجازه ی عبور بست را از میان رشته های کابلها و لوله ها میدهد .

 رنگهای متفاوت بست کمربندی پلاستیکی برق قابلیت مجزا کردن کابلهای متفاوت را به شما میدهد و به مشابه ی یک سیستم کدینگ عمل کرده که اجازه ی شناسایی رشته های معیوب کابل را با سرعت بیشتری به شما میدهد.

در این نوع بست کمربندی تنها روش باز کردن کابلها چیدن و قطع کردن بست کمربندی پلاستیکی برق میباشد . معمولا برای بستن بست های کمربندی از دست استفاده میشود ولی تصور کنید شما ملزم به بستن صدها و یا هزاران بست کمربندی هستید ! در این صورت از “تفنگ بست کمربندی ” استفاده میشود .

که این ابزار به خوبی بست کمربندی را تا اندازه ی مورد نظرشما تنگ کرده ، فشرده میسازد و اضافات بست ها را که موجب آسیب دست و یا کابل برق میشود قطع میکند. و البته با این ابزار شما در نیروی انسانی و زمان صرفه جویی خواهید کرد.

 

جدول قیمت بست کمربندی تابان پارس

 

سایز

ضخامت

رنگ بندی

قیمت (ریال)

10 سانتی متری

2.6

سفید – مشکی – شیری

45.000

20 سانتی متری

4.8

سفید – مشکی – شیری

103.000

30 سانتی متری

4.8

سفید – مشکی – شیری

215.000

40 سانتی متری

7.6

سفید – مشکی – شیری

413.000

 

 

 

لیست قیمت بست کمربندی NSS-KSS-YY-ECO

 

 

قیمت بست کمربندی  

انتخاب سیستم چفت و بست مناسب مکانیکی یکی از مهمترین مراحل در هم ریختن کمربند است. اتصال دهنده های مکانیکی استحکام و دوام را با نصب سریع و آسان برای گزینه کوتاه مدت با کیفیت و کوتاه ترکیب می کنند.برای تصفیه نتایج خود از فیلترهای سمت چپ استفاده کنید و سیستم اتصال دهنده کمربند مکانیکی را که به بهترین وجه مناسب برنامه شما است پیدا کنید.اتصال دهنده های کمربند نوار نقاله یک گزینه تعمیر کمربند هوشمند در زمان کوتاه بودن است و نیاز به حرکت دارید.  طیف گسترده ای از اتصال دهنده های مکانیکی را تأمین می کند تا کمربند شما را در اسرع وقت به کار ببرد.انتخاب صحیح سیستم اتصال دهنده کمربند مکانیکی بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا کمک در انتخاب بهترین بست یا بست کمربند برای کمربند و برنامه خود ، جهت اطلاع از قیمت بست کمربندی با تابان پارس خود تماس بگیرید.

اتصال دهنده های کمربند استاپ در نوارهای یک تکه ساخته شده و دارای قطعات اولیه از پیش درج شده برای نصب آسان تر است که به عنوان اتصال دهنده های فلزی برای انشعابات کمربند صنعتی مقاوم در برابر سایش قوی نصب شده سریع و آسان تا 200 P.I.W رتبه بندی حمل و نقل غذاهای دریایی ، مواد بسته بندی شده ، بازیافت ، دست زدن به چمدان و سایر کاربردهای حمل مواد سبک توسط تولیدکنندگان HIC Universal هند از بستن بست کمربند آماده به سنگاپور ، موریس ، تایلند ، زیمبابوه ، کنیا ، نیجریه ، الجزایر ، آمریکا ، ترکیه ، امارات ، سریلانکا ، میانمار ، روسیه ، ویتنام ، انگلیس ، چین ، ژاپن ، اتحادیه اروپا.

ابزار اتصال دهنده


ابزارهای اتصال دهنده کمربند ، برای اتصال به حداکثر استحکام و ماندگاری ، از اتصال محکم و به درستی تنظیم شده برخوردار هستند. آنها همچنین وظیفه تعبیه بست را تا 80٪ سرعت می بخشند.