کلید و پریز لمسی

یکی از المان های پرکاربرد در یک محیط، انواع کلید و پریز است که در همه خانه ها و محیط های اداری و داخلی دیده می شود و تغییر آنها اگرچه یک تغییر کوچک بنظر میرسد، ولی می تواند تاثیرات بزرگی در تحول منزل یا محل مورد نظر شما داشته باشد. در واقع اگر در یک فضا به دنبال ایجاد تغییر هستید می توانید از کلید و پریز لمسی در ساختمان خود استفاده کنید که علاوه بر مدرن بودن باعث زیبایی دو چندان ساختمان ها نیز می شود.

شرکت تابان  پارس یکی از تامین کننده های کلید و پریز لمسی  می باشد. کلیدهای لمسی  یکی از روشهای اقتصادی برای مدرن سازی خانه یا دفاتر اداری باشد. برای مطالعه بیشتر در مورد قیمت لوله پی وی سی برق در تهران روی لینک  آبی رنگ کلیک کنید.

کلید و پریز لمسی به راحتی می تواند جایگزین کلید و پریزهای قدیمی شود و با توجه به تنوع زیادی که کلیدهای لمسی دارند می توانند به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ شوند. کلیدهای لمسی علاوه بر ظاهری زیبا و مدرن ، کیفیت زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل استفاده از کلید لمسی یا تاچ یکی از اولین قدم ها برای  تبدیل خانه و اداره شما به خانه و اداره هوشمند می باشد.

ویژگی استفاده از کلیدهای لمسی:

-جایگزینی با کلیدهای فعلی و سنتی شما با کلیدهای لمسی بدون هیچ گونه تخریب و تغییر

-دارای تنوع رنگهای مختلف شامل سفید، مشکی، بژ و رنگهای سفارشی بریا موارد تیراژ بالا

-قابلیت نصب آسان در قوطی کلیدهای موجود در بازار و سازگار با سیم کشی سنتی

-قابلیت کنترل توسط ریموت و تبلت ، موبایل و اینترنت، پیامک و ……

-قابلیت کنترل همزمان هرکلید لمسی با چهار ریموت در آن واحد

-سازگاری با ولتاژ ورودی بین 80 تا 240 ولت برای مناطق مختلف به صورت (مستقیم ، متناوب)

-کاهش هزینه ها و افزایش زیبایی ظاهری در صورت جایگزین کردن کلیدهای لمسی سه پل و چهارپل با کلیدهای تک پل و دوپل

مشخصات فنی کلید و پریز لمسی:

-جریان خروجی هر پل 4 آمپر می باشد.

-توان مصرفی کلیدها یک وات می باشد.

-محدوده دمای کاری هرکلید هوشمند بین 10- تا 50+ سانتیگراد می باشد.

-محدوده ولتاژ دمای کاری هر کلید هوشمند 100 تا 240 ولت متناوب می باشد.

-ابعاد پنل کلیدهای هوشمند8.5 /8.5 سانتی متر می باشد.

-حداکثر رطوبت مجاز برای کلیدهای لمسی در محل نصب حداکثر 70 درصد می باشد.

فواید کلید و پریز لمسی:

1- کلید و پریز لمسی علاوه بر شیوه ی لمس مستقیم پل ها می توانند توسط ریموت کنترل و یا در خانه هوشمند، از روی مانیتور لمسی قابل دسترسی باشند.

2- هیچ گونه تداخلی در کارکرد مناسب و هماهنگ انواع کلید لمسی های موجود در بازار با طیف گوناگون لامپ های رشته ای، مهتابی، فلورسنتی ، هالوژنی و ال ای دی وجود ندارد.

3- نوع دیگری از کلید و پریز لمسی ، کلید های ترموستاتیکی می باشند که قابلیت انتقال دمای محیط به پردازنده مرکزی سیستم جهت برنامه ریزی و نمایش دمای محیط را دارند. علاوه بر این کلیدهای لمسی ترموستاتیک، قابلیت هماهنگ شدن با انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی منزل را داشته و می توانند با کنترلی هوشمند تاثیر بسزایی بر کاهش مصرف انرژی داشته باشند.

4- در ساخت برخی از کلیدهای لمسی از نور LED تحت عنوان(night light) بهره گیری شده و موقعیت این LED ها در صفحه نمایش کلید در نظر گرفته شده است. هدف از قرار دادن این آپشن علاوه بر بحث زیبایی شناسی داشتن دید مناسب در تاریکی می باشد.

انواع صفحه کلیدها در پریز لمسی

  • صفحه کلیدهای لمسی پیزوالکتریک
  • صفحه کلیدهای لمسی مقاومتی
  • صفحه کلیدهای لمسی خازنی