سینی کابل pvc

سینی کابل pvc

سینی کابل pvc : نوع جدید سینی‌ها ، سینی‌های پی وی سی می‌باشد. سینی کابل pvc به دلیل داشتن
ویژگی‌های خاص مناسب برای استفاده در سیستم های تأسیسات برق می‌باشد .
تنوع در قطعات و اتصالات که هر نوع شکل دهی را به راحتی امکان‌پذیر می‌سازد .
غیرقابل اشتعال بودن قطعات
ساخت و تولید مطابق با استانداردهای بین‌المللی و استاندارد اروپا.
سینی و نردبانهای کابل با ورق استیل مقاوم در برابر بخارهای اسیدی و سایر مواد شیمیایی
دارای لبه‌های صاف و عدم صدمه به کابل می‌شود.
مقاوم در برابر ضربه ، ایده‌آل برای مناطق آب و هوایی مرطوب ، دارای عمر بسیار بالا ، سایزهای متنوع ، تحمل وزن بالا

پی وی سی چیست؟

پی وی سی (PVC) نوعی پلاستیک سخت است که به ‌وسیله اضافه کردن روان کننده ‌ها منعطف و نرم می‌شود. کلمه پی وی سی مخفف پلی وینیل کلراید (PVC) است، استفاده می‌شود. پلی وینیل کلراید در واقع نوعی پلاستیک با موارد استفاده نا محدود می باشد. پی وی سی به سادگی سر هم بندی می‌شود و با هزینه پایینی نیز تولید می شود، به همین دلیل عموما بیشتر از 50% از پی وی سی تولید شده در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.پی وی سی موارد استفاده فراوانی دارد که شامل وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت ها، صفحات گرامافون، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل‌های الکتریکی و … می شود. سینی کابل پی وی سی نیز یکی از انواع محصولاتی است که در ساختمان سازی به کار می رود و استفاده از آن مزایا و معایب منحصر به خود را دارا میباشد

سینی کابل pvc

 پی وی سی

پی وی سی موارد استفاده فراوانی دارد که شامل وینیل سایدینگ علامت مغناطیسی کارت ها، صفحات گرامافون، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل‌های الکتریکی و … می شود. سینی کابل پی وی سی نیز یکی از انواع محصولاتی است که در ساختمان سازی به کار می رود و استفاده از آن مزایا و معایب منحصر به خود را دارا میباشد.

مقایسه سینی کابل pvc و سینی کابل فلزی :

از مزایای سینی کابل PVC می توان به این اشاره کرد که دارای مقاومت استحکام و پایداری لازم می باشد و در برابر بخارهای اسیدی و شیمیایی در محیط های باز و در مقابل رطوبت نیز مقاومت بالایی از خود نشان می دهد
و در طی مدت زمان دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی‌شود. سینی کابل PVC برای به کار رفتن در محیط‌ ها و مکان‌ های صنعتی ساخته شده است و نصب آن بسیار آسان و سریع بوده و نمای زیبا و شکیلی به تاسیسات الکتریکی و ساختمانی می بخشد.

سینی کابل pvc

جنس پی وی سی کابل ویژگی ‌ها و خصوصیات منحصر به خود را دارد مثلا پی وی سی تا آستانه دمای ۲۰ درجه  را می‌تواند تحمل کند و غیر قابل اشتعال است. همچنین تنوع در قطعات اتصال و تجهیزات موجب سهولت در نصب و کاربری آن می شود. استفاده از سینی پی وی سی نمای شکیل و مرتبی به تاسیسات می دهد. در مقابل آن سینی کابل های فلزی به راحتی دچار پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی در برابر رطوبت، بخارهای اسیدی و شیمیایی می شوند به طوریکه پس از دوره ای کوتاه لازم به تعویض و نوسازی دارد و این امر در برگیرنده هزینه مجدد و همچنین اتلاف زمان می باشد.

معایب سینی کابلهای فلزی :

سینی کابلهای فلزی به راحتی دچار پوسیدگی ، زنگ زدگی و خوردگی در برابر رطوبت ، بخارهای اسیدی و شیمیایی میشوند بطوریکه پس از دوره ای کوتاه نیازمند تعویض و نوسازی میباشند که این امر در برگیرنده هزینه مجدد و همچنین اتلاف زمان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی