لوازم جانبی سینی کابل

سینی کابل وسیله‌ای‌است که درموارد الکتریکی برای انتقال و محافظت از کابل های گسترده برق از آن استفاده میشود.ا ین ابزارحکم ساپورت کننده برای کابل ها دارد والبته در زیبایی و دکور هم تاثیربالایی دارد گاه بر روی آن مهتابی هم نصب میکنند. نکته ای که ضروری می‌نماید که ذکر شود این است که بایست در تمام سطوح انتقال ونقاط سیم‌کشی بایست از این ابزاراستفاده شود. در این مقاله قصد داریم شما با لوازم جانبی سینی کابل آشنا کنیم.

لوازم جانبی سینی کابل:

سه راهی سینی کابل : هنگامی که بخواهید از سینی کابل انشعاباتی دریافت نمایید از ۳ راهی استفاده کنید ( مانند سه راهی ۳۰-۲۰-۴۰). قیمت آن با توجه به بزرگترین ورودی آن محاسبه می گردد.

زانو سینی کابل : از زانو جهت مسیرهایی که عمود یا زاویه ۴۵ درجه وجود دارد استفاده می گردد.

رابط سینی کابل : با توجه به تعداد شاخه های سینی و تعداد انشعابات ، تعداد رابط مشخص می گردد که از کف سینی و دیواره ها به سایر انشعابات متصل می گردد.

کاور کلمپ : کاور کلمپ وسیله ای است که درب را به کف سینی کابل اتصال می دهد و مانند بست سر تا سر سینی کابل را پوشش می دهد.

ساپورت سینی کابل : جهت اتصال سینی کابل به دیوار از ساپورت استفاده می گردد و قیمت آن بسته به ورق و نقشه محاسبه می گردد.

اگر بخواهيم ازسيني كابل در محيطي كه در معرض هواي شرجي و مرطوب و نم قرار دارد استفاده كنيم بايد سيني كابلي توليد شود كه مقاوم در مقابل اين جريانات باشد اين نوع سيني كابل عبارت است از سيني كابل گالوانيزه گرم آبكاري شده به طريق الكترو گالوانيزه سيني كابل گالوانيزه گرم طول عمري بيشتري نسبت به سيني كابل گالوانيزه دارا ميباشد.حال اگر محيطي كه براي سيني كابل مد نظر ماست داراي بخار اسيد روغن آمونياک است بايد جنس سيني كابل ما از ورق استيل باشد تا درمقابل أسيد روغن وامونياك مقاومت داشته باشد وسيني كابل ما مدت زمان بيشتري طول عمر داشته باشد.

لوازم جانبی سینی کابل-1
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی