قیمت بست کمربندی پلاستیکی

بست کمربندی موارد استفاده ی فراوانی بصورت حرفه ای و غیرحرفه ای در زندگی روزمره ی ما دارند، بست کمربندی چند کاربرده ، به صرفه و دارای دستورالعمل ساده ای برای استفاده هستند. مدلهای متفاوتی را برای این بستها میتوان نام برد ولی همه ی مدلها عموما دارای ظاهر یکسان هستند : یک رشته ی باریک پلاستیکی با بدنه ی دندانه دار که در یک سر خود یک حلقه ی و در سر دیگر یک لبه ی پیکانی دارد که با وارد کردن سر پیکانی درون حلقه میتوان بست کمربندی را قفل و محکم کرد. بست پلاستیکی قفل شونده قابلیت تحمل دمای بین 40 تا 85 درجه ی سانتی گراد را دارا میباشند و در رنگهای متنوعی قابل عرضه هستند . طراحی کلاهک یا سر بست کمربندی برق در برابر فشار و کشش بالا قدرت لازمه را دارا میباشد بنابراین به راحتی قابل استفاده جهت هر چه محکم بستن کابهای باریک میباشد.نوک پیکانی بست کمربندی پلاستیکی به راحتی اجازه ی عبور بست را از میان رشته های کابلها و لوله ها میدهد .

قیمت بست کمربندی پلاستیکی

بست کمربندی پلاستیکی کالایی است که در اکثر صنایع و مشاغل مورد مصرف قرار می گیرد و با قیمت مناسبی که دارد اکثر نیاز های مصرف کنندگان را بر آورده می کند. قیمت بست کمربندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله کیفیت مواد اولیه ، سایز ، کشور سازنده و تعداد خرید. به گونه ای که بست های ساخت کشور چین مانند NSS به دلیل کیفیت پایین ، درصد شکستگی و خرابی بالایی دارد. در هنگام خرید و قیمت بست کمربندی ، از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

قیمت بست کمربندی پلاستیکی-1

اهداف بست کمربندی پلاستیکی

بسته کردن کابلها به منظور استحکام بخشیدن به کابلها و مقاوم نگاه داشتن آنها در لرزشها و تکانها(بخصوص در سایتهای فشار قوی) ، نظم بخشیدن به باکسها و اتصالات برقی بویژه در محفظه هایی با فضای کم . البته فراموش نشود که بست کمربندی قابلیت استفاده برای بسته بسته کردن سایر ابزارها را نیز به شما میدهد. رنگهای متفاوت بست کمربندی پلاستیکی برق قابلیت مجزا کردن کابلهای متفاوت را به شما میدهد و به مثابه ی یک سیستم کدینگ عمل کرده که اجازه ی شناسایی رشته های معیوب کابل را با سرعت بیشتری به شما میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× پشتیبانی