نردبان کابل یا Cable ladder

انواع نردبان کابلها

نوع بسته بتدی: پالت بندی در صورتیکه حجم و تعداد بالا باشد با پالتهای چوبی و تسمه های فلزی پالت بندی میگردد. جهت سهولت در حمل و جابجایی و بسته بندی قطعات و نردبان کابلهای های رنگ شده بصورت رنگ استاتیک جهت سلامت رسیدن بار به مقصد با پلاستیک های حباب دارصورت میگیرد یکی از روش های انتقال نیرو وکابل کشی در سیستم برق رسانی استفاده از LADDER یا نردبان کابل می باشد . در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری قابل استفاده می باشد.

Cable ladder

انواع نردبان کابل های تولیدی که قابل ارائه هستند


عرض : از ۵۰میل تا۱۱۰۰میل
ضخامت ورق از یک میل تا ۳میلنوع ورق مصرفی : کاشان، فولاد مبارکه اصفهان
قزاق روسیه، گالوانیزه و روغنی ST37
نوع روکش: گالوانیزه فابریک با کوتینگ ۱۸۰به بالا، گالوانیزه گرم
عمقی داغ جهت جلوگیری از زنگ زدگی، رنگ استاتیک مدل ساده و چرمی
جهت عایق برق، نمای زیبای کار و جلوگیری از زنگ زدگی …

انواع نردبان کابلها

نوع بسته بتدی: پالت بندی در صورتیکه حجم و تعداد بالا باشد با پالتهای چوبی و تسمه های فلزی پالت بندی میگردد . جهت سهولت در حمل و جابجایی وبسته بندی ، قطعات و نردبان کابلهای های رنگ شده بصورت رنگ استاتیک جهت سلامت رسیدن بار به مقصد با پلاستیک های حباب دارصورت میگیرد. یکی از روش های انتقال نیرو وکابل کشی در سیستم برق رسانی استفاده از LADDER یا نردبان کابل می باشد . در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری قابل استفاده می باشد.

مراحل آبکاری پس از تولید به اینصورت میباشد که ابتدا تمامی اتصالات
جهت اسید شویی و چربی زدایی در داخل مخزن اسید ریخته می شود
سپس با محلول شسته و داخل مخزن روی (گالوانیزه گرم/عمقی داغ) می شود
بعد از اتمام آبکاری جهت تبدیل به محصول نهایی عمق داغ(گالوانیزه گرم)،
مونتاژ شده و نردبان کابل های ۲متری با ۷ پله به فاصله ی ۲۵سانت و ارتفاع ۳متری
با ۱۰پله بفاصله ۲۵سانت آماده ی تحویل می شوند.
نوع این پله ها بصورت ریل های بست چنگالی می باشد
که با پیچ و مهره و واشر تخت و فنری مونتاژ می شود.

مزیت استفاده از Cable ladder

در محیط هایی که بصورت بسته می باشند و جریان هوا در آن محیط بصورت ساکن می باشد معمولأ برای اتصال سیم، برق رسانی و کابل کشی از نردبان کابل استفاده می شود به دلیل سکونت جریان هوا این سازه سیم کابل کشی را بصورت افقی یا عمودی هدایت کرده و جهت نصب کابل به روی نردبان از بست های چنگالی استفاده می شود این بست بصورت ریگلاژی بوده و انواع کابل ها در سایزهای مختلف را به پله ها نصب کرده و کابل کشی را سهل می کند. نوع ورق کار شده بستگی به محیطی دارد که نردبان کابل در آنجا استفاده میگردد

نردبان کابل

Cable ladder

این سازه ها با عرض های ۵ الی۱۱۰سانت ، طول ۲ الی۳ متر و ضخامت ۱الی۳میل می باشند. نوع ورق گالوانیزه فابریک با کوتینگ۱۸۰ به بالا و یا گالوانیزه گرم عمق داغ و یا بنا به درخواست جهت نمای زیبا با رنگ استاتیک پودری مدل چرمی تولید می گردد. به منظور حفاظت از کابل های عبوری انتخاب بهترین مسیر برتی کابل کشی، سهولت تعمیر و طول عمر بیشتر کابل ها در سیستم های انتقال انرژی از تولیداتی نظیر سینی کابل و نردبان کابل استفاده می گردد.

کاربرد نردبان کابل

نردبان کابل می توانند جهت عبور کابل های کنترل و فرمان و قدرت که در اثر عبور جریان الکتریسیته گرمای بالایی تولید می کند مورد استفاده قرار می گیرد که با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید می شود، بطوریکه کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشترین استحکام تحمل بار و دوام کافی را در شرایط مختلف آب و هوایی کشور را دارا باشد.

ساخت انواع سینی کابل و نردبان کابل و کلیه اتصالات و قطعات جانبی با ورق های روغنی گالوانیزه فابریک و استیل و گرم (عمق داغ) می باشد ضمنأ ضخامت جهت تولیدات اتصالات از ۰٫۸ میلیمتر تا ۵ میلیمتر می باشد.

ساپورت های نردبان کابل:

دیواری ، سقفی ، زمین ، ریگلاژی ، عمودی و افقی و کلیه ساپورت براکت های سفارشی طبق نقشه و درخواست تولید می گردد ضخامت انواع ساپورت ها با پلیت ۵ و دستک های ۲ یا ۳ میل با ورق از نوع گالونیزه فابریک گالوانیزه گرم و رنگ استاتیک پودری مدل چرمی یا ساده می باشد. اتصالات این سازه از قبیل رابط بغلبند که بصورت نبشی میباشد انواع زانو های افقی، عمودی، رایزر،لولایی قابل تنظیم، سراهی های مساوی و یا تبدیلی می باشد.