کاربرد نردبان کابل

ازنردبان کابل برای عبور تعداد زیادی سیم و کابلها ، دریک مسیر مشخص استفاده میگردد . در مسیرهای عمودی معمولا از نردبانهای کابلها به جای سینی کابلها استفاده میگردد .علت آن نیز ، امکان محکم نمودن راحت تر کابل به بدنه نردبانها در مسیرهای عمودی میباشد. شایان ذکر است که در مسیرهای افقی نیز میتوان از نردبان کابل استفاده نمود.

انواع اتصالات نردبان کابل

  • زانوی نردبان 90 درجه – کاربرد : تغییر زاویه 90 درجه
  • سه راه نردبان کابل – کاربرد : تغییر مسیر در دو جهت مختلف
  • زانوی نردبان 45 درجه – گاربرد : تغییر زاویه 45 درجه
  • چهارراه نردبان کابل – کاربرد : تقاطع مسیر کابل کشی
  • تبدیل نردبان کابل – کاربرد : تغییر عرض مسیر نردبان
  • سینی کابل کش – کاربرد : انتقال حجم زیاد کابل های مخابراتی
  • درپوش نردبانهای کابل – کاربرد : حفاظت کابل نصب شده روی نردبان
نردبان کابل-1

کاربرد نردبانهای کابل:

نردبان کابل می تواند جهت عبور کابلهای کنترل و فرمان و قدرت که در اثر عبور جریان الکتریسیته گرمای بالایی تولید می کند مورد استفاده قرار می گیرد. نردبانهای کابلها با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید می شود، بطوریکه کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشترین استحکام تحمل بار و دوام کافی را در شرایط مختلف آب و هوایی کشور را دارا باشد. نردبانهای کابل با عرض های ۵الی۱۱۰سانت ، طول ۲ الی۳مترو ضخامت ۱الی۳میل می باشد. نوع ورق گالوانیزه فابریک با کوتینگ۱۸۰ به بالا و یا گالوانیزه گرم عمق داغ و یا بنا به درخواست جهت نمای زیبا با رنگ استاتیک پودری مدل چرمی تولید می گردد. به منظور حفاظت از کابل های عبوری انتخاب بهترین مسیر برتی کابل کشی، سهولت تعمیر و طول عمر بیشتر کابل ها در سیستم های انتقال انرژی از تولیداتی نظیر سینی کابل و نردبانهای کابل استفاده می گردد.

ساپورت های نردبانهای کابل:

دیواری، سقفی،زمین، ریگلاژی، عمودی و افقی و کلیه ساپورت براکت های سفارشی طبق نقشه و درخواست تولید می گردد. ضخامت انواع ساپورت ها با پلیت ۵و دستک های ۲یا ۳میل با ورق از نوع گالونیزه فابریک، گالوانیزه گرم و رنگ استاتیک پودری مدل چرمی یا ساده می باشد. اتصالات نردبانهای کابل از قبیل رابط بغلبند که بصورت نبشی میباشد انواع زانو های افقی، عمودی، رایزر،لولایی قابل تنظیم، سراهی های مساوی و یا تبدیلی می باشد.